BIP Gminy Przytuły

Biuletyn Informacji Publicznej

Komisarz Wyborczy w Łomży Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Świetlica Wiejska, Wilamowo 10, 18-423 Przytuły:

1.

Elżbieta Błaszczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Przytuły - Członek

2.

Patrycja Chodnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Doliwy - Członek

3.

Monika Diks, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Przytuły-Kolonia - Członek

4.

Marcin Lipiński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Łomża - Członek

5.

Justyna Wiśniewska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Stawiski - Członek

6.

Kamil Wiśniewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Przytuły - Członek

7.

Irena Zakrzewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Przytuły - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa, ul. Lipowa 28, 18-423 Przytuły:

1.

Ewa Barłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Nowa Kubra - Członek

2.

Izabela Fidura, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Nowa Kubra - Członek

3.

Brygida Gruszczyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA KAZIMIERZA ŚWITONIA, zam. Łomża - Członek

4.

Halina Zofia Konopka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Łomża - Członek

5.

Aneta Kotara, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Borawskie - Członek

6.

Kinga Renata Święcica, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Doliwy - Członek

7.

Monika Trzaska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Łomża - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa, Wagi 16, 18-423 Przytuły:

1.

Teresa Cimochowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wilamowo - Członek

2.

Helena Fidura, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Nowa Kubra - Członek

3.

Wioletta Korytkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Supy - Członek

4.

Elżbieta Pawłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Doliwy - Członek

5.

Marta Piekarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Karwowo-Wszebory - Członek

6.

Regina Przestrzelska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wilamowo - Członek

7.

Daniel Trzaska, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Żebry-Kolonia - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Świetlica Wiejska, ul. Lipowa 1, 18-423 Przytuły:

1.

Marzena Baranowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MIROSŁAWA PIOTROWSKIEGO, zam. Przytuły - Członek

2.

Agnieszka Duchnowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Nowa Kubra - Członek

3.

Patrycja Gocłowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAWŁA KAZIMIERZA ŚWITONIA, zam. Łomża - Członek

4.

Emilia Godlewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Gardoty - Członek

5.

Tomasz Grzędziszewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Przytuły - Członek

6.

Anna Pyć-Florek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Łomża - Członek

7.

Justyna Wiewiórowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Doliwy - Członek

 

Data powstania: czwartek, 18 cze 2020 10:42
Data opublikowania: czwartek, 18 cze 2020 10:44
Opublikował(a): Andrzej Gwiazdowski
Zaakceptował(a): Andrzej Gwiazdowski
Artykuł był czytany: 217 razy