BIP Gminy Przytuły

PROTOKÓŁ Z PUBLICZNEGO LOSOWANIA SKŁADÓW OSOBOWYCH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH

Zgodnie z wyznaczonym terminem w dniu 27 września br. o godz. 12.00 w sali narad Urzędu Gminy Przytuły zebrali się:

• Kamil Remez – urzędnik wyborczy

• Andrzej Gwiazdowski – pracownik UG Przytuły

• Agnieszka Duchnowska – członek Gminnej Komisji Wyborczej

• Irena Zakrzewska – członek Gminnej Komisji Wyborczej

w celu przeprowadzenia publicznego losowania składów obwodowych komisji wyborczych.

Poniżej zestawienie wylosowanych kandydatów:

 

I. Obwodowa Komisja Wyborcza 1 w Wilamowie

Komisja ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1 Sylwia Godlewska

2 Dorota Mikucka

3 Krystyna Mieczkowska

4 Michał Mieczkowski

5 Dorota Czarnecka

6 Emilia Godlewska

7 Renata Teresa Lipińska

Komisja ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1 Monika Mieczkowska

2 Józef Gołaś

3 Mariola Bożena Gołaś

4 Emilia Mieczkowska

5 Elwira Gardocka

6 Mariusz Mrozek

7 Wioletta Włodkowska.

 

II. Obwodowa Komisja Wyborcza 2 w Przytułach

Komisja ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1 Halina Laskowska

2 Ewa Eugenia Barłowska

3 Artur Borawski

4 Paweł Cwaliński

5 Emanuela Górska

6 Agata Gwiazdowska

7 Maria Rogowska

Komisja ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1 Grażyna Kręciewska

2 Justyna Maria Śmiarowska

3 Zofia Baranowska

4 Halina Śmiarowska

5 Sławomir Robert Rybicki

6 Renata Chojnowska

7 Piotr Paweł Michałowski

 

III. Obwodowa Komisja Wyborcza 3 w Wagach

Komisja ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1 Zofia Demby

2 Kamil Mateusz Baranowski

3 Elżbieta Domaser

4 Tomasz Trzaska

5 Danuta Święczkowska

6 Elżbieta Wicik

7 Piotr Łomotowski

Komisja ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1 Mieczysław Jan Laskowski

2 Andrzej Ramotowski

3 Ewelina Bagińska

4 Kinga Renata Święcica

5 Edyta Wicik

6 Lidia Bożena Piekarska

7 Katarzyna Popiołek

 

IV. Obwodowa Komisja Wyborcza 4 w Przytułach

Komisja ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

1 Ewa Małgorzata Godlewska

2 Anna Faltyn

3 Ireneusz Kotowski

4 Izabela Górska

5 Mirosława Zakrzewska

6 Marcin Święczkowski

7 Marzena Baranowska

Komisja ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

1 Justyna Elżbieta Wiewiórowska

2 Teresa Cimochowska

3 Monika Kuklińska

4 Anna Radzim

5 Natalia Popiołek

6 Halina Chrzanowska

7 Małgorzata Cendrowska

Pliki do pobrania:

Data powstania: czwartek, 27 wrz 2018 15:40
Data opublikowania: czwartek, 27 wrz 2018 15:48
Data edycji: czwartek, 27 wrz 2018 20:33
Opublikował(a): Andrzej Gwiazdowski
Zaakceptował(a): Andrzej Gwiazdowski
Artykuł był czytany: 520 razy
Ilość edycji: 1